Telefon: +420 732 404 561 | Email: svitavy@cmmj.cz | Adresa: Vančurova 1, 568 02 Svitavy | ČÚ: 1280049339/0800 | IČ: 67777805 | Datová schránka: apwf4ny | Datová schránka: 

0. ročník Memoriálu Miroslava Matějky

3-4. září 2022 jsme na počest památky pana Miroslava Matějky upořádali 0 ročník Memoriálu Miroslava Matějky. Jednalo se o soutěž ohařů dle zkušebního řádu pro Všestranné zkoužky.

Výsledky:

I. místo vůdce Vojtěch Škrba, fena Český fousek Chyta ze Staropleských luk I. cena 479 b

II. místo vůdce Milan Hlaváč, fena Německý krátkosrstý ohař Cedra z Višňové I. cena 478 b

III. místo vůdce Monika Kupková, fena Německý krátkosrstý ohař Faty Heart of Europe I. cena 474 b

Všem úspěšným vůdcům blahopřejeme....

Veliké poděkování patří Všem spolupořadatelům a sponzorům, kteří se na této velkolepé akci podíleli. Po uplynutí nultého ročníku jej můžeme prohlásit za velice podařenou akci. A věříme, že se tento memoriál stane tradiční akcí na našem okrese.

Poděkování, které jsme vzápětí obdrželi....

Vážení představitelé OMS Svitavy,

dovolte mi, abych touto cestou poděkovala všem, kteří měli na starosti organizaci Memoriálu Miroslava Matějky.

Vím, Alma a já jsme bohužel neuspěly, ač jsme trénování  věnovaly mnoho času a úsilí, ale i to ke kynologii bohužel patří. Důležité je však pokračovat dál.

Jsem moc ráda, že jsem mohla zažít atmosféru těchto Vámi připravených zkoušek. Zahájení bylo důstojné, průběh zkoušek působil velmi přátelsky a rozhodčí, které jsme měla možnost sledovat při práci byli spravedliví. Ač sobota byla pro nás smutná, odjížděla jsem s příjemným pocitem.

Přeji Vám, aby i další ročníky tohoto memoriálu působily na jejich účastníky tak, jako na mě.

Jana Selicharová

Také o našem Memoriálu napsali

https://svitavsky.denik.cz/zpravy_region/na-poli-v-lese-i-ve-vode-ohari-z-cele-republiky-pomerili-sily-v-bohunovicich-202.html?fbclid=IwAR3i1RAJRE_FJ-sQxBmENIRuHc9BEaO_aBqqcfN4ulfUND1Dl_otOtps9bg